Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю за щорічними поминальними богослужіннями на Козацьких Могилах

17 червня, у неділю 2-гу після П'ятдесятниці, Всіх святих землі Української, у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах, що у с. Пляшева Рівненської області, відбулись щорічні поминальні заходи за учасниками національно-визвольних змагань під проводом гетьмана Богдана Хмельницького за православну віру й Україну, зокрема на полі Берестецької битви.


Божественну Літургію звершив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Предстоятелю співслужили: постійні члени Священного Синоду керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та керуючий Рівненською єпархією Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон, секретар Священного Синоду Високопреосвященний архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Високопреосвященні митрополити Луцький і Волинський Михаїл, Черкаський і Чигиринський Іоан, Високопреосвященний архиєпископ Вінницький і Брацлавський Онуфрій, Преосвященні єпископи Ужгородський і Закарпатський Кирил, Дрогобицький і Самбірський Михаїл, Тернопільський і Теребовлянський Павло, Васильківський Феодосій, вікарій Київської єпархії, Володимир-Волинський Матфей, вікарій Волинської єпархії. Також Його Святості співслужив намісник обителі ігумен Митрофан та духовенство Рівненської і сусідніх єпархій.

За богослужінням молилась братія монастиря, представники Радивилівської районної та Рівненської міської та обласної влади, голова Львівської обласної ради О.І. Панькевич, представники політичних партій, зокрема лідер ВО "Свобода" О.Я. Тягнибок, громадських та патріотичних організацій та паломники з усієї України.

Співи Літургії виконували Рівненський архиєрейський хор "Знамення" та хор вихованців Млинівської недільної школи.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 2392

print the material