Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією в храмі святого рівноапостольного князя Володимира у смт. Івано-Франкове Дрогобицької єпархії

14 вересня 2016 року, в день пам’яті преподобного Симеона Стовпника та початку церковного індикту Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій на запрошення очільника Дрогобицької єпархії Високопреосвященного архиєпископа Дрогобицького та Самбірського Якова взяв участь у Патріашій Літургії в храмі святого рівноапостольного князя Володимира у смт. Івано-Франкове, Яворівського р-ну, Львівської обл. Дрогобицької єпархії.


Відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Окрім того Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету також співслужили: Патріарший намісник Високопреосвященний митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, Високопреосвященні архієпископи: Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Вишгородський Агапіт, Дрогобицький і Самбірський Яків, Вінницький і Брацлавський Михаїл, єпископ Володимир-Волинський Матфей.

За богослужіннями молилися священики Львівської та інших сусідніх єпархій.

Серед духовенства Предстоятелю співслужили зокрема: районний благочинний – Кам’янка-Бузького благочиння протоієрей Михаїл Піх та настоятель Свято-Троїцької парафії житлового масиву Рясне-1 протоієрей Ігор Курпіта.

Вітальним словом у притворі храму СвятійшогоВладику зустрів клірик парафії - ієрей Назарій Дадак.

Перед початком Бодественної Літургії Святійший Владика звершив чин оновлення храму та окропив освяченою водою розписи храму.

Участь у Літургії взяли численні віряни.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор Свято-Володимирівської парафії смт. Івано-Франкове та квартет студентів КПБA.

Під час звершення малого входу СвятійшийПатріарх Філарет звів в сан протоієрея клірика храму святого рівноапостольного князя Володимира Великого отця Назарія Дадака.

Після Євангельського читання з благословення Святійшого владики була виголошена проповідь настоятелем храму с. Мужиловичі (Яворівське благочиння) протоієрей Михайло Цебенко.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Також Святійший Патріарх Філарет відзначив високими церковними відзнаками фундаторів та будівничих храму.

Зі словом подяки до Святійшого Патріарха звернувся настоятель храму протоієрей Володимир Дадак.

Насамкінець Святійший Патріарх Філарет з ієрархами та духовенством підійшли до раки преподобного Меркурія Брегинського та проспівали величання святому.

Святійший Патріарх наділив усіх присутніх архіпастирським благословенням.

Завершилося богослужіння освяченням наріжного каменя та закладення капсули під майбутнє будівництво дзвіниці.

Святійший Владика з ієрархами та духовенством поклали квіти до пам'ятника Івану Франку та вшанували "Каменяра" співом "Вічна пам'ять".

Також Його Святість відкрив урочисту програму святкування 160 річчя з дня народження Івана Франка в центральній частині смт. Івано-Франкове.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material