Високопреосвященний митрополит Димитрій співслужив Предстоятелю Церкви за Літургією в храмі Успіння Пресвятої Богородиці у с. Добростани Дрогобицької єпархії

21 травня 2017 року, з нагоди святкування 200-річчя церкви Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій на запрошення очільника Дрогобицької єпархії Високопреосвященного архиєпископа Дрогобицького та Самбірського Якова взяв участь у Патріашій Літургії в храмі Успіння Пресвятої Богородиці у с. Добростани, Яворівського р-ну, Львівської обл. Дрогобицької єпархії.


Відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Окрім того Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету також співслужили: Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, Високопреосвященний митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, Високопреосвященний Архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків та численне духовенство.

Вітальним словом у притворі храму Святійшого Владику зустрів настоятель парафії.

Участь у Літургії взяли численні віряни, серед яких Голова Львівської обласної державної районної Адміністрації Олег Синютка, Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян.

За богослужіннями молилися священики Львівської та інших сусідніх єпархій.

Наприкінці Літургії Предстоятель виголосив проповідь.

Зі словом подяки до Святійшого Патріарха звернувся настоятель храму.

Також Святійший Патріарх Філарет відзначив високими церковними відзнаками фундаторів та будівничих храму.

Завершилося богослужіння хресним ходом навколо храму.

Святійший Патріарх наділив усіх присутніх архіпастирським благословенням.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material