Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав протоієрея Володимира Хрептака з нагоди 85-річчя з дня народження

4 жовтня 2016 року, після Божественної літургії у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Львова, у день пам'яті знайдення мощей святителя Димитрія Туптала, митрополита Ростовського, День Тезоіменитства керуючого Львівською єпархією, Високопреосвященний митрополит Димитрій привітав настоятеля Свято-Миколаївського княжого храму протоієрея Володимира Хрептака з нагоди 85-річчя з дня народження.

"Кожного року у цей день ми з особливими вітаннями вітаємо отця Володимира Хрептака, настоятеля Свято-Mиколаївського княжого храму міста Львова.
Сьогодні отець Володимир святкує своє 85-річчя від дня народження. І ми схиляємо свої голови, особливо я, отче Володимире, перед вашою сивиною, перед вашою старістю, бо ніколи ще тіло не було ознакою старіння чи молодіння людини. Подивіться на отця Володимира. Кожного разу, коли Святійший Патріарх буває в нас, дивиться дуже пильно на вас і потім кличе мене і запитує: "Це хто такий?" А я йому кажу, що це настоятель Свято-Mиколаївського храму м. Львова, і Святійший отак реагує: "Угу", - більше нічого не говорить. А я собі продовжую думати, що Патріарх просто бачить перед собою старшу, поважну людину, а він завжди звертав увагу на зачіску духовенства, на зовнішній вигляд, гарно зачесаний завжди, поважний і він бачить, що це дійсно достойний приклад для молодших пастирів.
Тому я, отче Володимире, вітаю Вас сьогодні, думаю що всі ми хочемо також на Вас зорувати, а Ви всім нам у відповідь хочете сказати: "Дай Бог, щоб ви всі дожили до мого віку". Чесно кажучи, мені це приємно чути, бо я думаю і хочу дожити до Вашого віку; Вам сьогодні складаю від імені всього духовенства, від парафіян слова щирих привітань. Дай Боже Вам сили і здоров’я ще багато-багато років стояти біля престолу Божого і звершувати Божественну літургію" - наголосив митрополит Димитрій.

У свою чергу зі словом подяки звернувся настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Володимир Хрептак:Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 2560

print the material