Високопреосвященний митрополит Димитрій провів зустріч з військовим духовенством єпархії

7 червня 2016 року митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у храмі Стрітення Господнього, що знаходиться у м. Львові за адресою вул. Кн. Ольги, 1-5, провів зустріч з військовим духовенством єпархії. На цьому заході були присутніми 19 військових священиків. Два були відсутні з поважних причин і чотири священики згідно відповідної черги знаходяться в зоні АТО. На сьогодні в єпархії служать 25 військових священиків, які щомісячно виїжджають до зони АТО групами від 4 до 6 священиків.
Під час зустрічі митрополит Димитрій оголосив про створення Центру для військового духовенства Львівсько-Сокальської єпархії на базі Стрітенського храму.
Головою Центру призначено протоієрея Мар’яна Сеника, настоятеля храму. Стрітенський храм оголошено Гарнізонним храмом військового духовеннства Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Його статус закріплено відповідним розпорядженням керуючого єпархією. Також владика разом з військовим духовенством обговорив подальшу організацію опіки капеланами єпархії Збройних сил України в зоні АТО та надання духовної і гуманітарної допомоги населенню в зоні АТО.


6 червня 2016 року № 185


НАКАЗ
ПРО СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ВІЙСЬКОВОГО ДУХОВЕНСТВА
ПРИ ЛЬВІВСЬКО-СОКАЛЬСЬКІЙ ЄПАРХІЇ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

З метою подальшої організації служіння військового духовенства Львівсько-Сокальської єпархії та їх опіки і взаємодії зі Збройними силами України наказую:

1. Створити Центр військового духовенства при Стрітенському храмі м. Львова, що знаходиться по вул. Кн. Ольги, 1-5.

2. Храму Стрітення Господнього м. Львова, що знаходиться по вул. Кн. Ольги 1-5 надати статус "військового".

3. Центр військового духовенства розташовуватиметься в храмі та додаткових приміщеннях, які належать до храмового комплексу.

4. Головою Центру військового духовенства призначити настоятеля храму протоієрея Мар’яна СЕНИКА.


+ ДИМИТРІЙ, МИТРОПОЛИТ ЛЬВІВСЬКИЙ І СОКАЛЬСЬКИЙ


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material