Високопреосвященний митрополит Димитрій провів зустріч з православною молоддю м. Львова

9 квітня у приміщенні Львівської обласної наукової бібліотеки Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій зустрівся з православною молоддю м. Львова. Ініціаторами зустрічі виступила редакційна група православного інтернет-порталу Hram.Lviv.ua.

Головною темою зустрічі був обраний Великий піст і його практичне значення і звпровадження у життя сучасної людини, а учасниками її виступили члени молодіжного православного братства Пресвятої Богородиці на честь ікони Її "Нев'янучий цвіт", представники студентства Львівської православної богословської академії та актива молодь Львова, а також, у числі духовенства, ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, голова паломницького центру Львівської єпархії ієрей Роман Мануляк і протоієрей Олексій Виноградов.

Подія, будучи першою у своєму роді за сучасну історію Львова, привернула увагу змі і громадськості. На зустрічі були присутні представники адміністрації міста та інформаційних інтернет-ресурсів.

У відповідності до програми, зустріч, що розпочалась з молитви, складалась з двох частин: протягом першої Владика Димитрій звернувся до присутніх зі вступним словом, розповів про духовний і тілесний зміст посту, а також про їх правильне розуміння і поєднання, про свій особистий шлях до Бога, до служіння Церкві та свій досвід у пості. Протягом другої частини Владика Димитрій відповідав на запитання присутніх, так що кожний охочий мав змогу задати архипастирю найактуальніше для себе запитання. Серед заданих були питання про поєднання духовного життя, посту, молитви домашньої і в храмі з шаленим ритмом життя, навчанням чи роботою; про правильне дотримання посту у сім'ї і ставлення членів сім'ї один до одного, коли вони не в однаковій мірі бажають дотримуватись тих чи інших обмежень; про проблеми алкоголізму і тютюнокуріння; про духівника та дійсну потребу у присутності його як такого у житті людини; про правильність себе ідентифікувати як людину, що вірить в Бога, як християнина, чи як члена визначеної громади вірних. Також у присутніх виникали питання, щодо тексту Святого Писання, і Владика Димитрій давав їх вичерпні богословські пояснення, ґрунтуючись на працях святих отців Церкви.

Завершилась зустріч молитвою, і, насамкінець, Владика Димитрій наділив її учасників архипастирським благословенням.

На завершення молоді учасники зібрання мали змогу у невимушеній товариській атмосфері поспілкуватись один з одним за чаєм із солодощами.

(невдовзі буде опубліковано вступне слово Високопреосвященного митрополита Димитрія, а також відповіді Владики на запитання учасників зустрічі)

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material