Високопреосвященний митрополит Димитрій провів установчі збори майбутніх військових священиків єпархії

17 липня 2015 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулися установчі збори майбутніх військових священиків.


Участь у зборах взяли клірики Львівської єпархії, що добровіьно викликаються нести службу військових священників на Сході України в зоні АТО. Серед учасників зборів були, зокрема, благочинний єпархії і секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський і Перемишлянський районний благочинний протоієрей Олег Коваль.

Під час зустрічі очільник єпархії довів до відома майбутніх капеланів основні засади служби та вимоги до військового священика.

Окрім того участь у зборах взяв син благочинного м. Львова протоієрея Ярослава Дуди - Роман Дуда, - який несе службу в складі регулярної армії ЗСУ на Сході України. Військовослужбовець розповів учасникам зборів про особливості теперішньої ситуації в зоні АТО та потреби солдат у духовній і моральній підтримці.

На завершення зборів від імені Предстоятеля Церкви Високопреосвященний митрополит Димитрій відзначив Романа Дуду медаллю "За жертовність і любов до України".Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material