Високопреосвященний митрополит Димитрій провів позачергові збори благочинних єпархії, присвячені візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської єпархії 12-14 вересня

21 серпня 2014 року у Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулись позачергові збори благочинних Львівської єпархії.


У роботі зборів взяли участь: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Львіського благочиння прот. Ярослав Дуда, районні благочинні єпархії - Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, Буського благочиння прот. Петро Салабай, Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, Бродівського благочиння прот. Василій Шира, Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, Городоцького благочиння прот. Роман Шак, Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Головним питанням порядку денного був майбутній Першосвятительський візит Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до Львівської єпархії, запланований на 12-14 вересня 2014 року, та належна організація участі у Патріарших богослужіннях духовенства і вірян єпархії.

Вступним словом роботу засідання відкрив Високопреосвященний митрополит Димитрій, торкнувшися найперше ситуації в державі в цілому та на Сході України зокрема. Керуючий єпархією доповів благочинним про надання єпархією гуманітарної допомоги для українських військових у зоні антитерористичної операції та наголосив на важливій ролі священика у суспільстві за таких складних суспільно-політичних обставин його життя.

Також Владика Димитрій представив учасникам засідання нещодавно виданий єпархією спільно з книговидавцем Наталією Бадіковою молитвослов "Боже, спаси й захисти Україну", що вміщує молитви за українську армію та мир у державі.

Зауважимо, перша партія молитвословів вже була доставлена бійцям батальйону "Шахтарськ".

Опісля цього Високопреосвященний митрополит Димитрій безпосередньо ознайомив учасників засідання з програмою Першосвятительського візиту Предстоятеля Церкви до Львівської єпархії.

При цьому Владика Димитрій наголосив на важливості для Галичини і галичан візиту Святійшого Патріарха Філарета, який через свою однозначну і непохитну державницьку позицію і постійну молитву за державу і народ давно вже став справжнім духовним лідером нації.

Керуючий єпархією відзначив, що центральною подією візиту Предстоятеля стане Божественна Літургія на цілющому джерелі присілка Заглина, с. Монастирок в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі.

Зауважимо, на цьому місці ще у давні часи було чудесне явлення Божої Матері.

Насамкінець було розглянуто ряд поточних справ і питань із життя благочинь в цілому та окремих парафій зокрема.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material