Високопреосвященний митрополит Димитрій провів передпасхальні збори благочинних єпархії

25 квітня під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у приміщенні митрополичої резиденції відбулись передпасхальні збори благочинних єпархії. У роботі зборів, окрім благочинних, взяв голова паломницького центру "Покров" ієрей Роман Мануляк.


Першим питанням на порядку денному було обрання і затвердження делегатів від Львівської єпархії на Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату, скликаний на липень поточного року. Запропоновані кандидатури були успішно затвердженні.


Також особливу увагу Високопреосвященний митрополит Димитрій звернув на питання соціального захисту дітей, зокрема у вихованні дітей-сиріт у дитячих будинках сімейного типу. Це питання було розглянуте з огляду на прохання Львівської міської ради задля актуалізації і пропаганди програм, що діють під її патронатом. Отриману інформацію благочинні повинні доводити до відома людей "на місцях".


Також у ході роботи зборів було розглянуто ряд поточних питань з життя єпархії і окремих парафій зокрема. Благочинні були ознайомлені зі станом справ ремонтно-реставраційних робіт нових адміністративних єпархіальних приміщень поруч із Покровським кафедральним собором м. Львова.
На завершення, Архипастир привітав усіх присутніх з майбутнім святом світлого Воскресіння Христового, побажав його достойно зустріти, належно потрудившись у ті лічені, але вкрай важливі за своїм духовним змістом дні, що залишились до свята Пасхи. Також благочинні отримали пасхальні послання для видачі їх на підпорядковані їм парафії: Високопреосвященного митрополита Димитрія і Святійшого Патріарха Філарета.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1224

print the material