Високопреосвященний митрополит Димитрій провів чергові збори благочинних єпархії

16 жовтня 2014 року у Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням керуючого Львівською єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулися чергові збори благочинних єпархії.


У роботі зборів взяли участь: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Львіського благочиння прот. Ярослав Дуда, районні благочинні єпархії - Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, Буського благочиння прот. Петро Салабай, Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, Бродівського благочиння прот. Василій Шира, Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Окрім того на запрошення керуючого єпархією участь у роботі зборів взяв ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк.

З поважних причин на засідання не прибули благочинні Кам'янко-Бузького і Городоцького благочинь - прот. Михаїл Піх і прот. Роман Шак.

Головним питанням порядку денного було заслухання підсумкових звітів благочинь по наданню парафіями Львівсько-Сокальської єпархії матеріальної допомоги - грошової і гуманітарної, - українській регулярній армії, національній гвардії та добровольчим батальйонам, що несуть службу у зоні проведення анти-терористичної операції на Сході України.

Звіти районних благочинних були прийняті із незначними зауваженнями.

Високопреосвященний митрополит Димитрій подякував благочинним єпархії та в їх особі всім парафіяльним громадам єпархії за виконану роботу з підтримки українських воїнів та наголосив на важливості продовжувати допомагати нашим військовослужбовцям особливо з огляду на близьку зиму.

Насамкінець були обговорені питання поточного життя благочинь та окремих парафій, на чому чергові збори благочинних завершили свою роботу.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material