Високопреосвященний митрополит Димитрій провів чергові планові збори благочинних єпархії

17 червня 2014 року у Залі засідань Львівського єпархіального управління під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулись чергові планові збори благочинних Львівської єпархії.


У роботі зборів взяли участь: благочинний єпархії, секретар єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Львіського благочиння прот. Ярослав Дуда, районні благочинні єпархії - Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, Буського благочиння прот. Петро Салабай, Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, Бродівського благочиння прот. Василій Шира, Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, Городоцького благочиння прот. Роман Шак, Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Головним питанням порядку денного була організація представництва та гідної участі духовенства і вірян Львівської єпархії у святкових та урочистих заходах в рамках відзначення Дня Хрещення Русі 27-28 липня 2014 року.

Вступним словом роботу засідання відкрив Високопреосвященний митрополит Димитрій, висловивши свої побажання та зауваження з огляду на минулорічну участь Львівської єпархії у святкуванні 1025-ліття Хрещення Русі, що відбувалися у м. Києві.

Підготовку до участі у святкуваннях було вирішено проводити окремо по благочиннях. Керуючий єпархією поклав відповідальність за організацію можливості участі у святкових заходах вірян єпархії на районних благочинних.

Також учасники зборів мали міркування про активізацію просвітницького православного християнського руху і поширення літератури духовного змісту серед різних верств населення.

Для участі в обговоренні цього питання була запрошена видавець духовної літератури Наталія Бадікова. Пані Наталія поділилася своїм досвідом у видавничій справі та розповіла про труднощі, з якими зустрічалася, а також представила доробок виданих книг, що налічує майже два десятка томів.

Владика Димитрій, а також і всі учасники зборів, схвально відгукнулися про працю пані Наталії і було прийняте рішення підтримати її труди в межах Львівської єпархії, сприяючи поширенню виданих нею книг.

Також учасники зборів мали міркування про супільно-політичну ситуацію в державі та нестабільну військову ситуацію на Сході України. Благочинні висловили свою підтримку позиції керуючого єпархією, неодноразово окреслену у проповідях, коментарях і публічних виступах, а також запевнили у виконанні благословення Владики Димитрія та посилених молитвах за богослужіннями за мир в Українській державі.

Насамкінець було розглянуто ряд поточних справ і питань із життя благочинь в цілому та окремих парафій зокрема.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material