Високопреосвященний митрополит Димитрій представив очільникам влади Закарпаття новообраного архієрея Закарпатської єпархії

5 лютого 2015 року з благословення Предстоятеля Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав Закарпатську єпархію і представив очільникам місцевої влади новопризначеного на Закарпатську кафедру Преосвященного єпископа Ужгородського та Закарпатського Варсонофія.

Під час зустрічі з головою Закарпатської обласної ради Володимиром Чубірком Високопреосвященний митрополит Димитрій пояснив обставини зміни очільника Закарпатської єпархії, наголосивши, що відповідне рішення було ухвалене Святійшим Патріархом Філаретом і Священним Синодом як єдиноправильне задля дотримання каноні Церкви і збереження релігійного спокою в регіоні.

Окрім того Владика Димитрій звернувся до очільника облради з проханням про підтримку та сприяння новопризначеному Преосвященному єпископу Варсонофію та всій повноті єпархії у питаннях її розбудови задля належного виконання Церквою в регіоні своїх спасительних, соціальних і виховних функцій.

У відповідь на це Володимир Чубірко запевнив учасників зустрічі у готовності всіляко співпрацювати з Церквою на благо регіону та його населення.

З-поміж іншого Преосвященний єпископ Варсонофій повідомив про свої наміри активізувати роботу Церкви з молоддю і дітьми, особливо - позбавленими батьківської опіки.

У робочій поїздці очільника Львівської єпархії супроводжував завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.фото: прес-служба Закарпатської єпархії
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


Переглядів: 1260

print the material