Високопреосвященний митрополит Димитрій помолився за жертв Другої Світової війни, комуно-більшовицького та нацистського режимів

8 травня Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій взяв участь у поминальних заходах за жертвами Другої Світової війни, комуно-більшовицького та нацистського режимів, що проходили у Львові.

Розпочались поминальні заходи біля пам'ятника жертвам комуно-більшовицьких репресій з покладання квітів представниками влади та хвилини мовчання.

Далі згідно програми заходів Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу заупокійної екуменічної панахиди за жертвами Другої Світової війни та обох злочинних режимів: комуно-більшовицького та нацистського. З-поміж духовенства інших християнських конфесій були присутні представники Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-католицької Церкви та Римо-католицької Церкви.

Після завершення відправи Архипастир звернувся зі словом до громади, що зібралась вшанувати пам'ять полеглих українців.

Символічно біля пам'ятника жертвам комуно-більшовицького режиму була проведена 17-та позачергова сесія Львівської обласної ради та позачергова сесія Львівської міської ради, під час яких депутати розглянули програму проведення 9 травня заходів до Дня пам'яті за жертвами Другої Світової війни на територій області і Львова зокрема.

Після цього урочистою процесією на чолі з духовенством усі присутні вирушили до комплексу "Цитадель", де молитвою перед меморіальним хрестом вшанували пам'ять усіх загиблих українців: під час війн, катувань, репресій.

У заходах взяли участь М.Д. Костюк, голова Львівської обласної державної адміністрації, О.І. Панькевич, голова Львівської обласної ради, В.М. Косів, заступник міського голови Львова з гуманітарних питань, члени депутатських корпусів Львівської обласної та міської рад.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material