Високопреосвященний митрополит Димитрій: «Пастир Церкви повинен бути милостивим до всіх»

19 травня, у рамках Архипастирського візиту до м. Золочева, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію у Воскресенському храмі, після якої від імені Святійшого Патріарха Філарета за багаторічні труди на ниві Христового благовістя нагородив настоятеля храму благочинного Золочівського благочиння орденом Святителя Миколая Чудотворця.

Під час вручення нагороди Високопреосвященний митрополит Димитрій звернувся до о. Володимира з таким словом:

"Всечесний отче настоятелю! Отче Володимире! Я хотів би цього дня подякувати Вам особисто за те, що ви запросили мене відправити Божественну Літургію у Вашому парафіяльному храмі. Висловлюючи ці слова вдячності, я хочу вручити Вам від імені Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета орден Святого Миколая Чудотворця.


Церква через кілька днів буде звершувати пам’ять перенесення мощів святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця. На скрижалях цього ордену написанні такі слова Святого Писання: «Блаженні милостиві, бо вони помилуванні будуть». Всі заповіді блаженств Христа Спасителя для нас сьогодні є актуальними, важливими і необхідними до виконання. Але ця заповідь особливо актуальна для священика, для людини у священному сані, тому що добрий пастир Церкви повинен воістину бути милостивим до всіх. Тож прийміть цей орден як знак особливої подяки Вам від імені Святійшого Патріарха Філарета і відповідний указ".

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material