Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу святкового всенічного бдіння у Михайлівському Золотоверхому монастирі

25 травня, у переддень 13-ої річниці відновлення Михайлівського собору Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва і в рамках святкування 900-річчя першого освячення собору, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій очолив відправу святковго всенічного бдіння у святій обителі.


Його Високопреосвященству співслужив собор ієрархів у складі намісника обителі Преосвященного єпископа Вишгородського Агапіта, Висоокпреосвященний митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, Високопреосвященні архиєпископи Сімферопольський і Кримський Климент, Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, Полтавський і Кременчуцький Федір, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Преосвященні єписокпи Вінницький і Брацлавський Михаїл, Конотопський Афанасій, вікарій Сумської єпархії, єпископ Іоан (Швець), а також насельники Михайлівського монастиря та інших монастирів України, духовенство м. Києва.


Літію з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія звершив намісник монастиря Преосвященний єпископ Агапіт.

Після полієлею Владика Димитрій помазав учасників богослужіння освяченим за літією єлеєм.


фото: Петро Ушкалов

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material