Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив екуменічну заупокійну молитву на могилах героїв Небесної Сотні і загиблих в зоні АТО військових

22 лютого 2015 року на полі почесних поховань Личаківського кладовища м. Львова, де поховані львів'яни-герої Небесної Сотні та військові, що загинули під час виконання службових обов'язків в зоні антитерористичної операції на Сході України, відбулося екуменічне поминальне заупокійне богослужіння.


Відправу панахиди за спокій душ новітніх Героїв України очолив Високопреосвященний митрополит Львіський і Сокальський Димитрій.

Участь у молитві також узяло духовенство Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

За богослужінням молилися сім'ї та родини загиблих.

Окрім того, участь у поминальному богослужінні взяли голова Львівської обласної ради Петро Колодій і міський голова Львова Андрій Садовий.

Ушанувати пам'ять полеглих патріотів на кладовище прибули численні містяни.

Після завершення панахиди Високопреосвященний митрополит Димитрій звернувся зі словом до учасників скорботного зібрання.


Зазначимо, на полі почесних поховань Личаківського кладовища поховані зокрема Герой України активіст Євромайдану Юрій Вербицький, закатоване тіло якого було знайдене 22 січня 2014 року на Київщині, та Герой України генерал-майор, начальник управління бойової та спеціальної підготовки Головного управління Національної гвардії України Сергій Кульчицький, який разом з усім екіпажем і пасажирами загинув у збитому терористами поблизу м. Слов'янськ вертольоті під час боїв за визволення міста.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material