Високопреосвяченний митрополит Димитрій взяв участь у святкових заходах з нагоди 585-річчя заснування с. Оброшине

18 вересня 2016 року Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій перебував з Архіпастирськими відвідинами у Пустомитівському благочинні, під час яких освятив новозбудований храм у с. Оброшине.


Також цього дня на запрошення місцевої влади та громади села очільник єпархії взяв участь у святкових заходах з нагоди 585-річчя від дня заснування с. Оброшине. Владику Димитрія супроводжував настоятель місцевої парафії протоієрей Андрій Лотоцький.


Серед гостей заходу були зокрема: єпископ-помічник Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви Венедикт Алексійчук, голова Пустомитівської районної державної адміністрації Володимир Говенко, голова Пустомитівської районної ради Галина Гичка, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій, начальник управління культури Мирослава Туркало.

Також до святкування долучилися іноземні делегації, зокрема з Республіки Польща.

Владика Димитрій благословив відкриття І міжнародного фестивалю духових оркестрів "Мідні барви Оброшина 2016" та долучився до акцій, що відбувалися в рамках фестин серед яких найбільш яскравою була парадна хода духових оркестрів і мажоретарок.


Під час офіційної частини Високопреосвященний митрополит Димитрій звернувся до учасників святкових заходів з вітальним словом:

"Перш за все, я радію, що присутній сьогодні в цьому православному селі. Півтисячоліття - це велика дата, яка вміщує в собі долю багатьох людей. Це і батько, і син, мати і донька, це внуки, правнуки, праправнуки і ще прапраправнуки.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

Переглядів: 1520

print the material