Ви несете у світ добро, – Митрополит Епіфаній незрячим дітям

Блаженнійший Митрополит Епіфаній зустрівся у Львові з учасниками всеукраїнського інклюзивного мистецького проекту «Казка на білих лапах». Його Блаженство супроводжував митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та протоієрей Роман Мануляк, який вже кілька років поспіль опікується незрячими.


“Бажаю, щоб цей запланований проект ви з Божою допомогою успішно втілили, адже ви несете у світ добро. І кожен із нас покликаний нести добро та проявляти любов до ближніх, які нас оточують. Ви всі обдаровані талантами, тому не потрібно їх приховувати, а треба розвивати. Бажаю вам опіки Божої Матері та благословіння від Господа нашого Ісуса Христа”, – сказав Митрополит Епіфаній незрячим дітям.

В проекті беруть участь діти з різних куточків України (Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Дніпро, Миколаїв) віком 7 – 14 років, серед них є сироти та напівсироти. Автором проекту «Казка на білих лапах» є почесний Амбасадор Львова, тотально незряча Оксана Потимко.

Мета проекту – запис альбому різдвяних пісень у виконанні незрячих дітей з усієї України і ВФ «Піккардійська терція». Кожна дитина співатиме у проекті як соліст «Піккардійської терції». Альбом матиме назву «Казка на білих лапах». Його тираж – 1000 примірників, час виходу – початок листопада 2019 р. Проект підтриманий Українським культурним фондом.

Предстоятель Православної Церкви України благословив цю добру справу та особисто кожну незрячу дитину, яка братиме участь у проекті. Його Блаженство серед діток відзначив і школяра Остапа Нестеровського зі Львова, який у 2016 році в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі вперше прочитав молитву за Україну шрифтом Брайля українською мовою. Також Предстоятель після спілкування подарував дітям солодощі.


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material