Вокальний ансамбль незрячих людей представив у Покровському соборі свій перший альбом Різдвяних піснеспівів

8 січня 2015 року, у день свята Собору Пресвятої Богородиці, до Покровського кафедрального собору з колядою завітав жіночий вокальний ансамбль ''Струмочок'' (художній керіник - Оксана Мельничук), учасниками якого є члени Львівської обласної організації Українського товариства сліпих, представивши свій перший аудіо-диск з альбомом Різдвяних піснеспівів.


Колядників супроводжував духівник Львівської обласної організації УТОСу протоієрей Роман Мануляк, а у кафедральному соборі гостей зустрічав очільник єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Аудіо-диск, який станом на даний час вийшов лише презентаційним тиражем, був записаний за сприяння головного редактора єпархіальної православної інтенет-радіостанції "Град Лева" протоієрея Віктора Кайди за допомогою студійної радіо-апаратури.

Після завершення коляди Владика Димитрій подякував колядникам за коляду та згідно доброї традиції обдарував усіх солодощами та грошовою винагородою.

У свою чергу керівник ансамблю Оксана Мельничук висловила подяку Високопреосвященному митрополиту Димитрію за підтримку ансамблю та його нових творчих ідей, а також отцю Віктору за посильну допомогу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ВІДЕОРЕПОРТАЖ >>>

print the material