Вокальний ансамбль людей з вадами зору заколядував у Покровському кафедральному соборі

8 січня 2016 року, в день свята Собору Пресвятої Богородиці, до Покровського кафедрального собору з колядою завітав жіночий вокальний ансамбль ''Струмочок'' (художній керіник - Оксана Мельничук), учасниками якого є члени Львівської обласної організації Українського товариства сліпих.


Колядників супроводжував духівник Львівської обласної організації УТОСу протоієрей Роман Мануляк, а в кафедральному соборі гостей зустрічав очільник єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Під час коляди було представлено друге широкотиражне видання власного альбому духовних піснеспівів, презентаційний випуск якого вийшов і був представлений торік.

Після завершення коляди Владика Димитрій подякував колядникам за коляду та згідно з доброю традицією обдарував усіх солодощами та грошовою винагородою.

У свою чергу керівник ансамблю Оксана Мельничук висловила подяку Високопреосвященному митрополиту Димитрію за підтримку ансамблю та його нових творчих ідей.

Зазначимо, аудіо-диск був записаний за сприяння головного редактора єпархіальної православної інтенет-радіостанції "Град Лева" протоієрея Віктора Кайди на студійній радіо-апаратурі за фінансової підтримки очільника єпархії.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material