Візит до Львова Святійший Патріарх Філарет розпочав з відвідин XXI Форуму видавців

12 вересня 2014 року, в рамках триденного Першосвятительського візиту до Львівської єпархії, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав XXI Форум видавців.


Святійшого Владику супроводжував керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, а також керуючі архієреї сусідніх єпархій і духовенство Львівського багочиння на чолі з благочинним Львівської єпархії прот. Володимиром Бачинським.

Ознайомлював делегацію з особливостями робти і основними локаціями Форуму директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка доцент Василь Кметь.

Під час відвідин Форуму Предстоятель Церкви зустрівся з міністром культури України Євгеном Нищуком і директором Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького Ларисою Разінковою-Возницькою, яка є основною приймаючою стороною Форуму видавців.

Також Святійший Патріарх Філарет оглянув презентаційний стенд книг Видавничого відділу Київської Патріархії та духовно-просвітницького видавництва "Братське", що спеціалізується на дитячій літературі.

Зазначимо, на XXI Форумі видвців у Львові представлений комплекс святоотцівської богословської і догматичної літератури, перекладу Святійшого Патріарха Філарета, богослужбова література, а також праці Предстоятеля Церкви.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії

print the material