Військовий капелан ієрей Василій Іванків звершив велике водосвяття у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону

18 січня 2015 року, в Навечір'я Богосявлення, військовий капелан ієрей Василій Іванків звершив Божественну Літургію в каплиці Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, а опісля - очолив відправу екуменічного великого водосвяття на подвір'ї Центру.


Участь у богослужінні взяв також військовий капелан Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви священиком Андрієм Хомицьким.

Після водосвяття отець Василій виголосив проповідь.

"Нехай ця свята вода, дорогі наші воїни, дарує нам захист від усіх ворогів видимих і невидимих. І в цей важкий час додасть нам духовних сил для перемоги над ворогом. Нехай благодать Божа, що зійшла на води Йордану, укріпляє наші немочі для життя мирного і радісного, вільного від гріха життя і дарує нам довгоочікуваний мир", - зазначив отець Василій.

Після богослужіння з Різдвяним вертепом для військовослужбовців, що проходять лікування і реабілітацію в Центрі, виступили учні середньої загальноосвітньої школи №5 м. Львова.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material