Військовий капелан ієрей Василій Іванків звершив святкове богослужіння з нагоди Святого Богоявлення у Клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України

19 січня 2015 року, в день Святого Богоявлення, військовий капелан ієрей Василій Іванків звершив велике Йорданське водосвяття у Клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України.


За богослужінням молилися адміністрація та медичний персонал госпіталя, а також прикордонники, що проходять у закладі лікування та реабілітацію.

Після завершення водосвяття отець Василій окропив усіх присутніх освяченою водою, а також виголосив проповідь.

"Сьогодні нам дається велика святиня, через яку ми отримуємо захист і Боже благословення. Свята Йорданська вода через сходження Святого Духа дає подає захист від усіх ворогів - видимих і невидимих, адже всі ми спільно молилися, щоб стала вода ця на відігнанання всякої напасті ворогів видимих і невидимих.

Колись я зустрів тут, у госпіталі, чоловіка, який твердо вважав себе атеїстом, але якось зауважив, що йде до церкви один раз на рік, щоби набрати святої води, бо вона йому дуже допомагає. Ми багато з ним говорили і зрештою він усвідомив, що сам собі суперечить, адже мав віру у чудесну силу Йорданської води, а отже вірив у благодать Божу.

Нехай Велика Агіасма віджене від нас усяке зло, а Божественна благодать пошле нам довгоочікуваний мир", - зазначив у проповіді отець Василій.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material