Вітання Високопреосвященного митрополита Димитрія жителям Львівщини з нагоди Дня Конституції України

Дорогі жителі Львівщини!
Улюблена у Христі Галицька паство!
Дорогі брати і сестри!

Сьогодні Українська держава святкує 17-ту річницю прийняття Верховною Радою України основного свого закону - Конституції України. Це справді визначний і святковий день в історії нашого народу, адже без законів не буває держави, а отже затвердження нової Конституції було одним із ключових моментів становлення і утвердження нової Української держави, такої, якою її хотіли і мріяли побачити наші великі предки князі, гетьмани, єпископи, мислителі, письменники, історики - усі представники духовної, наукової і культурної еліти, єдиної, вільної і незалежної. Вони про це лише мріяли, а на нашу долю випало пережити ці щасливі миті.
Цей день повинен бути святом для усіх нас, для усіх, хто вважає себе українцем. Адже той, хто не знає своєї історії і свято не шанує величних моментів свого минулого не може і не достойний називатися патріотом, а є зрадником, потенційним ренегатом.
Тому сьогодні я щиро вітаю усіх львів'ян і жителів області. Вітаю владу, очільників області і міста, усіх працівників апаратів державних установ. Вітаю працівників силових структур, які стоять на захисті нашої держави і її законів. Вітаю усіх, хто щодня сумлінно виконує свої навіть найменші обов'язки і цим виявляє свою небайдужість і відповідальність за долю нашої нації.
Дорогі брати і сестри! Шануймо наші закони і пам'ятаймо, що кожна влада, а відтак і закони даються Богом. Що є добрим, те належить нам приймати і виконувати, що є злим і таким, що суперечить нашій вірі і моралі, те слід відкидати і викривати перед Богом і народом. Лише за таких умов у нас буде здорове суспільство і благодать і благословення Божі перебуватимуть над ним невідступно. Цього я й бажаю усім нам!
+Димитрій,
митрополит Львівський і Сокальський

Переглядів: 1357

print the material