Відійшов у вічність митрофорний протоієрей Богдан Губіцький

Львівсько-Сокальське єпархіальне управління з сумом сповіщає, що на 64-му році життя після довготривалої тяжкої хвороби 22 лютого 2018 р. відійшов у вічність митрофорний протоієрей Богдан Губіцький, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Березівка, Радехівського благочиння.

Спочилий народився 27 травня 1954 р. в с. Дорожів, Дрогобицького р-ну Львівської обл. У 1971 р. закінчив Дорожівську середню школу і того ж року вступив на навчання до Кілійського технічного училища № 12, яке закінчив у 1972 р. і відразу став працювати на Дунайському пароплавстві мотористом.

Після закінчення служби в радянській армії продовжив працю в Дрогобицькому ДНПЗ помічником машиніста тепловоза.

1976 року Богдан Губіцький вступає на навчання до Ленінградської духовної семінарії, яку закінчив у 1982 р.

24 червня 1978 р. одружився з Степанією Миколаївною з дому Бойко.

30 листопада 1980 р. з благословення митрополита Ленінградського і Новгородського Антонія (Мельникова) рукоположений в сан диякона архиєпископом Тихвінським Мелітоном, а в сан священика тим самим архиєреєм 7 червня 1982 р.

Після закінчення ЛДС був направлений в розпорядження митрополита Львівського і Тернопільського Миколая (Юрика).

Після проходження відповідної священичої практики у м. Дрогобичі, наказом від 20 вересня 1982 р. священик Губіцький Богдан Григорович був призначений настоятелем церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Березівка, Радехівського р-ну, Львівської обл. з правом задовільняти релігійні потреби віруючих сіл Грицеволя, Батиїв та Кустин.

На парафії с. Березівка митрофорний протоієрей Богдан Губіцький прослужив безперевно 36 років.

До днів Святої Пасхи: 1988 р. нагороджений наперсним хрестом; 1991 р. - саном протоієрея; 1997 р. - хрестом з оздобами; 2001 р. - митрою.

Митрофорний протоієрей Богдан Губіцький був ревним, тихим та побожним священиком. Завдяки цим якостям отець прослужив на одній парафії, його любили парафіяни за простоту та доброту серця.

Керуючий єпархією митрополит Львівський і Сокальський Димитрій висловлює співчуття їмості, синові, рідним та парафіянам і молить Бога про упокоєння спочилого, новопредставленого отця Богдана. Вічна йому пам’ять!

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material