Відбувся похорон новопреставленого протоієрея Євгенія Сеника

31 жовтня 2014 року до Львівського єпархіального управління надійшла сумна звістка про смерть позаштатного священика Львівської єпархії протоієрея Євгенія Сеника. Протоієрей Євгеній спочив у Бозі на 82-му році життя.


1 листопада священики Львівського благочиння звершили соборну заупокіну літію.

2 листопада біля тіла спочилого також була звершена заупокійна літія, після чого труна з тілом була перенесена до храму Стрітення Господнього м. Львова, настоятелем якого є онук покійного протоієрей Мар'ян Сеник.

У храмі був звершений чин похорону до останнього цілування. Відправу богослужіння очолив ректор Львівської православної богословської академії протоієрей Ярослав Ощудляк.

3 листопада у Стрітенському храмі була звершена Божественна Літургія і завершення чину похорону, після чого духовенство та віряни попрощалися з новопреставленим протоієреєм Євгенієм.

Відправу богослужіння з благословення Високопреосвященного митрополита ЛЬвівського і Сокальського Димитрія очолив благочинний єпархії, секретар Львівського єпархіального управління протоієрей Володимир Бачинський.

Високопреосвященний митрополит Димитрій надіслав своє співчуття родині та колишній пастві спочилого та траурний квітковий вінок.

Поховали новопреставленного протоієрея Євгенія Сеника на кладовищі у родинному селі Поршна Миколаївського району.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material