Відбулось засідання Вченої Ради ЛПБА перед початком нового 2012-2013 навчального року

30 серпня під головуванням Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія у приміщенні Львівської православної богословської академії відбулось засідання Вченої Ради Академії.

Першим питанням було затвердження списків студентів по курсах на новий навчальний рік, а також посади курсового наставника першого курсу - ним було обрано викладача Академії, ієрея Назарія Лозинського.

Після цього слово мав ректор Академії прот. Ярослав Ощудляк, у якому він доповів про фінансовий стан справ ЛПБА та наголосив, що з нового навчального року кредитно-модульна система вводиться на всіх курсах та пояснив викладацькому складу, які обов'язки покладаються на кожного з викладачів у відповідності до цього.

Також отець-ректор зачитав план позакласних заходів на перший семестр 2012-2013 навчального року та оголосив список відповідальних викладачів за їх проведення.

Опісля ректора до Вченої Ради звернувся Високопреосвященний митрополит Димитрій. Керуючий єпархією наголосив на необхідності у тому, щоби викладачі більш ревно ставились до своїх обов'язків, розуміючи, яка велика відповідальність покладена на них, адже їхні вихованці - майбутні пастири Церкви Христової. Також Владика Димитрій наполегливо закликав усіх викладачів, що не мають вченого ступеню, готувати до захисту кандидатські дисертації. Щодо плану позакласних заходів, Владика Димитрій висловив побажання, щоби до їх числа був включений вечір, присвячений преподобному Антонію Печерському, 1040-ва річниця від дня народження якого спливає цьогоріч.

На завершення був розглянутий ряд організаційних питань початку навчального процесу, після чого засідання завершило свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material