Відбулася перша лекція в рамках Львівських братських студій при Покровському кафедральному соборі

11 грудня 2015 року в Залі засідань Львівського єпархіального управління відбулася перша духовна бесіда в рамках Львівських братських студій, що з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія діятимуть при Покровському кафедральному соборі м. Львова.


Першу лекцію для учасників зібрання провів клірик Покровського собору проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак.

Тематикою вступної бесіди було географічне положення Палестини та політико-економічна ситуація в ній в часи Ісуса Христа. При цьому основна увага була присвячена обговоренню тих міст та обставин життя тогочасних юдеїв, самарян і галілеян, з якими найчастіше зустрічається християнин при вивченні Святого Писання.

Метою таких духовних зустрічей-бесід є глибше ознайомлення воцерковлених християн із церковною історією, основами християнського богослів'я, більш ґрунтовне вивчення Біблії. Окрім того подібні лекції мають на меті допомогти тим людям, які роблять лише перші кроки в християнстві.

Зустрічі проводяться щоп'ятниці за адресою м. Львів, вул. Грушевського, 2.

Контактний телефон для охочих приєднатися до аудиторії слухачів Львівських братських студій - 096 450 4000 (Марія).

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material