Відбулась паломницька поїздка до цілющого джерела присілку Заглина

18 травня з благословення Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія єпархіальним паломницьким центром "Покров" було організовано паломницьку подорож до цілющого джерела присілку Заглина (с. Монастирок Жовківського р-ну) - місця об'явлення Божої Матері.

Духовну опіку над прочанами під час подорожі звершував прот. Віктор Кайда, головний редактор православного інтернет-радіо "Град Лева".

До складу паломницької групи увійшли львів'яни, до яких приєднались також і паломники з м. Червонограда на чолі з ієреєм Іоаном Біловусом, священиком храму святого рівноапостольного князя Володимира м. Червонограда.


Одразу після прибуття на святе місце для паломницької групи була звершена Божественна Літургія, відправу якої очолив прот. Віктор Кайда.

Після Літургії у каплиці, під час якої паломники причастилися Пречистих і Животворчих Тіла і Крові Христових, учасники богослужіння урочистою ходою вийшли до джерела, де після спільної молитви мали змогу спожити й омитися цілющою водою.

прочитати детальніше про подорож та переглянути фотозвіт можна на офіційному сайті паломницького центру "Покров"
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material