Відбулась екзаменація абітурієнтів Львівської православної богословської академії

21-22 серпня у Львівській православній богословській академії відбулась екзаменація абітурієнтів, що подали документи на вступ на перший курс Академії.

21 серпня абітурієнти писали диктант з української мови та вирішували тестові завдання з біблійної історії, катехизису і церковного уставу, а також історії України, а 22 серпня - здавали усні екзамени.

Під час здачі письмових екзаменів абітурієнтів було поділено на дві групи. Куратором першої було призначено викладача катехизису прот. Василія Ховзуна, куратором другої - викладача основного богослов'я, керівника прес-служби Академії - ієрея Назарія Лозинського.

Приймальну комісію очолив ректор ЛПБА прот. Ярослав Ощудляк, а до її складу увійшли проректор прот. Михаїл Сивак та викладачі Академії.

За підсумками здачі абітурієнтами вступних екзаменів на перший курс на денну форму навчання було зараховано 18 вступників, на заочну форму - 16.

22 серпня, після завершення вступних випробувань, звіт ректора про діяльність приймальної комісії приймав керуючий єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material