Від імені керуючого єпархією ієрей Сергій Кирилюк нагородив благословенною грамотою головного лікаря ЛОКПЛ проф. Олександра Фільца

2 квітня 2014 року помічник керуючого єпархією з питань духовної опіки медичних закладів на території Львівської єпархії лікар-психіатр священик Сергій Кирилюк зустрівся з головним лікарем Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні проф. Олександром Фільцем.


Під час зустрічі отець Сергій від імені Високопреосвященного митрополита Димитрія нагородив професора Олександра Фільца благословенною Архієрейською грамотою.

Олександр Фільц - доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, президент Української спілки психотерапевтів, президент "Львівського інституту психоаналізу", екс-віце-президент Європейської асоціації психотерапії, відзначений Високопреосвященним митрополитом Димитрієм за високі особисті якості, активне впровадження християнського погляду у психіатричну лікарську діяльність, активну співпрацю з Церквою у справі розвитку духовної опіки у лікувально-профілактичних закладах та у зв’язку із 60-річчям від дня народження, яке професор відзначатиме 24 квітня 2014 року.Вітаючи професора Олександра Фільца, ієрей Сергій Кирилюк побажав йому кріпості духа та сил для праці на нелегкій психіатричній та психотерапевтичній ниві, до якої, професор, як очевидно і кожний лікар, покликаний безумовно Господом нашим Ісусом Христом, а також міцного душевного та тілесного здоров’я і многих і благих літ життя.

Щодо неможливості зустрічі ближче до дня річниці, отець Сергій, як лікар, зауважив, що об'єктивно насправді всі люди на кілька місяців старші за вказаний у свідоцтві чи паспорті вік.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material