В одній з військових частин Збройних Сил України Львівського гарнізону відбувся Новорічний молебен

31 грудня, з благословення високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, на запрошення командування військової частини А1124, військовий священник ієрей Юрій Жук-Гординський звершив чин Молебну на початок Нового року.

Участь в молитві прийняли командир частини та особовий склад. Перед початком молебну, з ініціативи заступника командира частини з морально-психологічного забезпечення полковника Ярошенка Олега Анатолієвича, відбулася бесіда священника про профілактику негативних випадків самогубства та суїцидальних проявів серед військовослужбовців. Відтак після молебну отець Юрій окропив всіх присутніх святою водою та звернувся зі словами привітань з прийдешнім Новим 2021 роком.

Також в цей день відбулося вітання офіцера Олени Вячеславівни з Днем її народження та було припіднесено в дар невеличку копію чудотворного образу ікони Божої Матері «Святогірська».

Опісля заходу відбулося освячення кабінетів та було подаровано командиру частини образ Божої Матері «Семистрільна».

На сам кінець відбулася бесіда з командуванням частини щодо створення духовного центру та подальших напрямків душпастирської опіки.
Довідка: «Молебен на Новий рік» - особливий молитовний чин (що відбувається один раз у році), в якому християни дякують Богові за прожитий рік та просять миру, ласки та благословення на рік прийдешній.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material