В академічному храмі св. Іоана Золотоустого відбулось урочисте богослужіння

27 жовтня 2019 року, в неділю отців VII Вселенського Собору та пам’яті святих мучеників Назарія, Гервасія, Протасія і Келсія в академічному храму св. Іоана Золотоустого відбулись урочисті богослужіння.


Напередодні неділі святкову всенічну з благословення Високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського очолив Преосвященний Олександр Драбинко, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський.

Йому співслужили: намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій Ляда, настоятель Петро-Павлівського храму м. Жовква архімандрит Маркіян Каюмов, духівник ЛПБА священник княжого Свято-Миколаївського храму м. Львова прот. Ярослав Дуда, благочинний академічного храму прот. Назар Лозинський, священник академічного храму свящ. Назар Гнатів та інше духовенство.

Наступного дня, в неділю, Владика митрополит Олександр очолив Божественну Літургію в академічному храму. Владиці співслужили: єпархіальний благочинний, секретар єпархіального управління Львівсько-Сокальської єпархії митр. прот. Володимир Бачинський, намісник Гурбинського Свято-Воскресенського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах архімандрит Онуфрій Ляда, настоятель Петро-Павлівського храму м. Жовква архімандрит Маркіян Каюмов, благочинний академічного храму прот. Назар Лозинський, священник академічного храму свящ. Назар Гнатів, протодиякон Семен Пігура, протодиякон Володимир Віняр та інше духовенство.

На закінчення Літургії митрополит Олександр звернувся до присутніх зі словом повчання на євангельське читання. Також Преосвященний Владика привітав благочинного академічного храму прот. Назара Лозинського з іменинами та подарував ікону святого апостола Андрія Первозванного з частичкого його нетлінних мощей. Ця ікона постійно перебуватиме в академічному храмі.

У відповідь о. Назар подякував Владиці за свято, яке він своєю присутністю подарував академічній спільності та парафіянам академічного храму та вручив святу просфору і букет квітів. Також о. благочинний привітав із іменинами сотрудника храму св. Іоана Золотоустого свящ. Назара Гнатіва і багатолітнього парафіянина храму Петра Влодека із ювілеєм.

Після цього парафіяни храму привітали священників з іменинами та приклались до ікони зі святими мощами ап. Андрія Первозванного.

Джерело: прес-служба ЛПБА
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material