Увечері п'ятниці першої седмиці Великого посту Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Пасію в Петро-Павлівському храмі м. Жовква

19 березня 2021 року, в п'ятницю першої седмиці Великого посту, ввечері, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Пасію, чин якої укладений святителем Петром Могилою - митрополитом Київським, Галицьким і всієї Русі, у т. зв. Кременецькій редакції, у Петро-Павлівському храмі м. Жовква (Жовківського благочиння). Звершити цей чин Владику запросили настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов та церковна громада.


Під час богослужіння були прочитані 26-та та 27-ма глави Євангелія від Матфея, в яких розповідається про події останніх годин земного життя Спасителя: зраду Іуди, Тайну Вечерю, молитву у Гефсиманії, ув'язнення, суд у первосвящеників, суд у прокуратора, смертний вирок, шлях на Голгофу, розп'яття і смерть.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму святих апостолів Петра і Павла архімандрит Маркіян (Каюмов), настоятель храму положення пояса Божої Матері с. Мацошин протоієрей Василій Басараб, сотрудник храму протоієрей Ігор Цуприк, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Глинськ ієрей Юрій Лацуга, протодиякон Семен Пігура.

Співи богослужіння виконував парафіяльний хор (регент - Оксана Бокало).

Після завершення богослужіння Високопреосвященний митрополит Димитрій виголосив повчальне слово.

Насамкінець, Владика Димитрій наділив архіпастирським благословенням учасників богослужіння.

Також цього дня Владика Димитрій вклонився могилі першого настоятеля і будівничого Петро-Павлівського храму приснопам'ятного протоієрея Стефана Хомина.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

ПРОПОВІДЬ >>>

print the material