Увечері Прощеної неділі Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з чином Прощення у Покровському кафедральному соборі

17 березня, увечері Прощеної неділі, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велику вечірню у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів, ієрей Назарій Гнатів.

За богослужінням молився голова прес-служби ЛПБА ієрей Назарій Лозинський.

Участь у богослужінні у повному складі взяли студенти Львівської вищої духовної школи.

Опісля відпусту вечірні за давньою традицією був звершений чин Прощення. Архипастир звернувся з повчальним словом до усіх учасників богослужіння, наприкінці якого попросив прощення за свої прогрішення перед духовенством і паствою.

У свою чергу, під спів покаянних піснеспівів "Покаяння відкрий мені двері...", "На ріках Вавилонських...", "На спасіння стезі...", духовенство і віряни просили прощення у Владики Димитрія і Його архипастирського благословення на піст, а також просили прощення один в одного.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material