У Воскресенському храмі с. Желдець загальним чином було звершене Таїнство Маслосвяття

17 квітня 2016 року, в п'яту неділю Великого посту, у Воскресенському храмі с. Желдець (Кам'янка-Бузьке благочиння) загальним чином було звершено Таїнство Соборування.


На запрошення настоятеля парафії ієрея Іоана Гунька участь у священнодійстві взяли: клірики Покровського кафедрального собору м. Львова проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак і завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, настоятель Свято-Духівського храму с. Оборошино (Пустомитівське благочиння) протоієрей Андрій Лотоцький, настоятель храму Холмської ікони Божої Матері м. Городок ієрей Василій Горгут.

Таїнство прийняла значна частина великої Воскресенської парафіяльної громади.

Після звершення священнодійства з повчальним словом до вірян звернувся ієрей Василь Горгут. Отець Василій привітав усіх із прийняттям Таїнства та наголосив на його глибинному змісті для тілесного і душевного здоров'я християнина.

"Бажаю вам не втрачати, а лише примножувати благодать Святого Духу, отриману в цьому Таїнстві", - зазначив отець Василій.
Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material