У військовій частині Озброєння Командування Сил логістики Збройних Сил України Львівського гарнізону відбулась «Різдвяна просфора»

6 січня з благословення високопреосвященнішого Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського, на запрошення командування військової частини А1124, військовий священник ієрей Юрій Жук-Гординський привіз до частини Віфліємський вогонь миру, який напередодні був переданий Скаутською організацією Європи до Свято-Покровського кафедрального собору міста Львова.


Участь в заході прийняли командир частини та особовий склад. Після прибуття вогню кожен охочий, з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, міг отримати вогонь, який принесуть до своїх домівок. Опісля священник звернувся зі словами привітання та розповів історію традиції поширення скаутською міжнародною організацією символічного вогню, який запалюється на місці народження Спасителя. Також отець Юрій розповів про традиції святкування Різдва Христового в Україні.

Наприкінці бесіди, з дотриманням відповідних вимог, відбулося ділення Різдвяною просфорою та кожен охочий зміг взяти святиню для трапези на Святвечір.


Довідка: За благочестивою традицією під час трапези на Святвечір, на знак єдності в Народженому Христі, вірні діляться святою просфорою зі всіма членами їхньої родини, що зібралися за столом.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material