У Велику суботу керуючий єпархією звершив традиційний щорічний об'їзд храмів м. Львова, де поклонився Господнім Плащаницям

4 травня, у Велику суботу, після звершеної Божественної Літургії у Покровському соборі, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив щорічний традиційний об'їзд храмів м. Львова, де поклонився Плащаницям Господа нашого Ісуса Христа.


Архипастир відвідав такі храми: Академічний храм свт. Іоана Золотоустого Львівської православної богословської академії, княжий храм свт. Миколая Чудотворця, що на вул. Богдана Хмельницького, храм св. вмц. Параскеви-П'ятниці на Підзамче, храм всіх святих землі Української, що на вул. Івана Миколайчука, храм Різдва Пресвятої Богородиці, що на вул. Пилипа Орлика, храм Покрова Пресвятої Богородиці на Левандівці, храм Вознесіння Господнього, що на перехресті вулиць Виговського і Любінської. Також Високопреосвященний митрополит Димитрій відвідав храм св. вмч. Георгія Переможця Української Православної Церкви Московського Патріархату, що на вул. Короленка.

У кожній відвіданій церкві Владику Димитрія зустрічало храмове духовенство. В Академічному храмі керуючого єпархією зустрічав благочинний храму ієрей Назарій Лозинський, у храмі свт. Миколая - клірик храму благочинний м. Львова прот. Ярослав Дуда, у П'ятницькому храмі - настоятель прот. Ігор Малетич і клірик храму прот. Павло Вербинський, у храмі всіх Українських святих - настоятель прот. Віктор Феденьків і клірик храму прот. Андрій Зборовський, у Різдво-Богородичному храмі - його клірик прот. Тарас Бецель, у Покровському храмі - настоятель прот. Олексій Скородинський і клірики - прот. Володимир Якеляшек та ієрей Ігор Кашицький, у Вознесенському храмі - настоятель прот. Іоан Хомин.

У всіх храмах Владика Димитрій вклонився Господнім Плащаницям. Також у Покровському храмі Архипастир разом із настоятелем помолились на могилі колишнього настоятеля церкви покійного прот. Петра Равлика, а у Вознесенському храмі Владика Димитрій оглянув нові розписи притвору церкви.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material