У Свято-Іоано-Богословському храмі с. Руданці відбулося урочисте богослужіння з нагоди престольного свята

12 жовтня 2014 року, у неділю 18-ту після П'ятидесятниці, у храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова с. Руданці, Камянко-Бузького благочиння, відбулося урочисте соборне богослужіння з нагоди престольного свята.


На запрошення настоятеля прот. Василія Ховзуна відправу святкового богослужіння очолив ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк. Розділити з громадою радість храмового свята на запрошення настоятеля також прибули проректор ЛПБА прот. Михаїл Сивак, ієрей Василій Горгут і завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після причастя вірян прот. Михаїл Сивак виголосив проповідь, в якій розповів про постать святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, його значенні в історії Христової Церкви та наголосив на тому, що від цього святого всім християнам треба навчатися любові до Бога і ближніх.

Наприкінці Літургії отець Ярослав від імені всіх священнослужителів привітав настоятеля та громаду із храмовим святом.

Опісля з подячним словом до всіх учасників богослужіння звернувся настоятель храму. Особливу подяку отець Василій висловив священнослужителям, які знайшли можливість цього дня прибути і взяти участь у святковій соборній молитві. На завершення отець-настоятель побажав усім присутнім многих і благословенних років життя та наснаги у служінні Церкві та людям.

Насамкінець на подвір’ї храму було звершено мале освячення води, після чого священики помазали вірян благословенним єлеєм.Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material