У Світлий понеділок Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив Божественну Літургію в Покровському кафедральному соборі

2 травня 2016 року, у Світлий понеділок, другий день свята Пасхи, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


За богослужінням молився клірик собору завідувач канцелярії Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк.

Після запричасного стиха протоієрей Михаїл Сивак зачитав учасникам богослужіння Пасхальне послання очільника Львівсько-Сокальської єпархії Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія.

Окрім того, Участь у святковому богослужінні взяв представник Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні о. Славомір Зелінський Ордену братів менших конвентуальних - директор Відділу загального душпастирства Львівської Архідієцезії.

Отець Славомір звернувся з вітальним словом з нагоди свята Пасхи від імені очільника Львівської Архідієцезії РКЦ архієпископа Мечислава Мокшицького, митрополита Львівського, на адресу Високопреосвященного митрополита Димитрія та всієї повноти духовенства і вірян Львівської єпархії та підніс у подарунок різьблену ікону "Тайна Вечеря".

Після завершення Літургії Владика Димитрій наділив учасників богослужіння архіпастирським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material