У середу Страсної седмиці Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив вечірню з Літургією Ранішосвячених Дарів у Покровському кафедральному соборі

16 квітня 2014 року, у середу Страсної седмиці, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив вечірню з Божественною Літургією Ранішосвячених Дарів свт. Григорія Двоєслова, папи Римського, у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, завідувач канцелярією Львівського єпархіального управління ієрей Артемій Бабленюк, ієрей Василій Іванків.

Під час Літургії до Таїнств Сповіді і Причастя приступили кількасот вірян.

Наприкінці Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій востаннє у цьогорічному постовому передпасхальному періоді прочитав молитву прп. Єфрема Сиріна з трьома великими земними поклонами, чим завершилися земні поклони у храмі до дня Святої Тройці, окрім поклонів перед Святою Плащаницею Господньою; келійно ж (вдома) типікон допускає великі поклони до вечора великої п'ятниці.

Також від цього дня і до неділі Антипасхи (Фоминої неділі, неділі 2-ої після Пасхи) у богослужіннях добового кола нема читання кафизм Псалтиря, окрім 17-ої кафизми, що читатиметься на утрені великої суботи ввечері п'ятниці Страсної седмиці.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material