У рамках Першосвятительського візиту до Львівської єпархії Святійший Патріарх Філарет звершив всенічне бдіння у Покровському кафедральному соборі

14 вересня, у третій день Першосвятительського візиту до Львівської єпархії в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

На соборному подвір'ї з короваєм та квітами Предстоятеля зустрічали віряни.

У храмі Святійшого Патріарха Філарета вітальним словом зустрічав ключар собору прот. Павло Кочкодан.

За богослужінням Предстоятелю співслужив керуючий єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій та запрошені на святкування ієрархи: Високопреосвященні архиєпископи Рівненський і Острозький Іларіон, Чернігівський і Ніжинський Євстратій, Сімферопольський і Кримський Климент, Преосвященний єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

У числі духовенства Його Святості співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан та клірики собору прот. Ярослав Хомин і проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, настоятелі храмів Львівського благочиння, зокрема настоятель храму свт. Миколая Чудотворця прот. Володимир Хрептак, настоятель храму св. вмч. Юрія Переможця на Привокзальній площі прот. Стефан Сороківський, настоятель П'ятницького храму на Підзамче прот. Ігор Малетич, головний редактор інтернет-радіостанції «Град Лева» прот. Віктор Кайда, благочинний Академічного храму свт. Іоана Золотоустого ЛПБА ієрей Назарій Лозинський та клір Львівського благочиння.

За богослужінням молились студенти Львівської духовної школи.

Після полієлею Предстоятель помазав учасників богослужіння благословенним єлеєм.

Після завершення богослужіння Святійший Патріарх Філарет наділив вірян першосвятительським благословенням.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material