У П'ятницькому храмі та на Брюховицькому кладовищі відбулися поминальні богослужіння з нагоди 2-ої річниці смерті протоієрея Михаїла Савчака

5 лютого 2015 року, у другу річницю смерті колишнього багаторічного настоятеля Свято-П'ятницької парафії м. Львова протоієрея Михаїла Савчака, у П'ятницькому храмі на Підзамче відбулися поминальні богослужіння.


Відправу поминальної Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого очолив настоятель храму протоієрей Ігор Малетич. Отцю Ігорю співслужили протоієрей Павло Вербинський та ієрей Віталій Федюк.

Після Літургії була звершена заупокійна панахида.

На завершення спільної молитви зі словом до парафіян звернувся настоятель храму протоієрей Ігор Малетич.

"Я впевнений, що сьогодні душа отця Михаїла радіє з вашої присутності у храмі. Радіє з того, що ви залишили свої справи і прийшли пом'янути його та спільно помолитися за упокій його душі. Це свідчить про те, що він залишив у ваших серцях добрий слід та світлу пам'ять. Тому, у свою чергу, від його імені я вам усім складаю подяку, як складаю подяку також і тим, хто зберігає пам'ять про отця Михаїла, але сьогодні не зміг взяти участь у богослужіннях", - зазначив отець Ігор.Опісля поминальних богослужінь у храмі духовенство з парафіянами вирушили до могили приснопам'ятного протоієрея Михаїла Савчака на кладовищі смт. Брюховичі, де була звершена заупокійна літія.


фото - Андрій Бурдик

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material