У П'ятницькому храмі на Підзамче були освячені бойові знамена авторства львівського митця Михайла Скопа

13 березня 2015 року в П'ятницькому храмі на Підзамче відбулося освячення бойових знамен для підрозділів української армії авторства молодого львівського митця - іконописця і художника, - Михайла Скопа.


З благословення настоятеля протоієрея Ігоря Малетича освячення зображених на прапорах і хоругві святих ликів звершив клірик храму ієрей Віталій Федюк.


З 17 по 29 березня освячені знамена в числі інших експонатів будуть представлені на авторській виставці Михайла Скопа "Церква Войовнича", після чого 1-2 квітня разом із гуманітарною допомогою львівські волонтери передадуть їх українським батальйонам, для яких вони стануть бойовими знаменами.


Зазначимо, що в основі ідеї виставки - аналогія між Апокаліптичною битвою небесного воїнства зі змієм і боротьба українського народу з іноземною агресією на Східних теренах держави.


Нагадаємо раніше у П'ятницькому храмі було освячено бойове знамено із зображенням ікони Пресвятої Богородиці ''Оранта'' для 24-ої окремої Залізної механізованої бригади ВЧ А-0998 (м. Яворів, Львівська область) у складі 13-го армійського корпусу Збройних сил України.


Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії
print the material