У приміщенні митрополичої резиденції відбувся святковий прийом з нагоди 41-ої річниці від дня народження Високопреосвященного митрополита Димитрія

13 листопада керуючий Львівською єпархією Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій святкує 41-шу річницю від дня народження.

З нагоди цієї святкової дати у приміщенні митрополичої резиденції був влаштований святковий прийом, який розпочався об 11 год дня.

Від імені керуючого Волинською єпархією Високопреосвященного митрополита Луцького і Волинського Михаїла та від себе особисто Владику Димитрія прибув привітати вікарій Волинської єпархії Преосвященний єпископ Володимир-Волинський Матфей та подарував Львівському Архипастирю старовинну ікону "Собор Галицьких святих". Преосвященного єпископа Матфея супроводжував протоієрей Богдан Возьняк, який від себе особисто подарував Владиці Димитрію сучасне видання Добрилового Євангелія 1164 року.

Також керуючого прибув привітати вікарій Львівської єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан.

Як свого настоятеля вітав Владику Димитрія клір кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці у складі: ключаря собору прот. Павла Кочкодана, прот. Йосифа Стегнія, прот. Ярослава Хомина, прот. Михаїла Сивака, першого архиєрейського протодиякона Симеона Пігури, диякона-псаломщика Іоана Дубика, дяків Богдана Яцека і Володимира Іванейка.

Прибула привітати Архипастиря і делегація від Львівської православної богословської академії у складі інспектора ієрея Андрія Лотоцького, викладача ієрея Назарія Лозинського і студентів-співаків Академічного хору та на чолі з проректором прот. Михаїлом Сиваком. Від себе особисто священик Назарій Лозинський подарував Владиці стародрук богослужбову книгу "Требник" видавництва Львівського ставропігійного Успенського братства з власної приватної бібліотеки.

Привітав Владику Димитрія і його радник із зовнішніх питань і суспільно-політичних комунікацій Андрій Васильович Юраш. Андрій Васильович, знаючи те, що Владика колекціонує старовинні радіоприймачі, подарував Його Високопреосвященству радіоточку 1929 року випуску.

Також Владику Димитрія вже привітало чисельне духовенство Львівських храмів, серед якого настоятель храму Вознесіння Господнього прот. Іоан Хомин.

В другій половині дня прибув привітати Владику Димитрія керуючий сусідньою Рівненською єпархією Високопреосвященний архиєпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Також Львівського архипастиря цього дня привітав заступник голови Львівської ОДА І.З. Держко і мер Рави-Руської І.А. Верещук.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material