У приміщенні митрополичої резиденції відбулись позачергові збори благочинних єпархії у зв'язку із майбутнім візитом Предстоятеля до Львівської єпархії

21 серпня у приміщенні митрополичої резиденції під головуванням керуючого єпархією, Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія, відбулись позачергові збори благочинних єпархії. Підставою для позачергового зібрання було питання належної підготовки майбутнього Первосвятительського візиту Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України до Львівської єпархії, що відбудеться 12-14 вересня поточного року.

Керуючий єпархією представив благочинним для ознайомлення затверджену програму візиту Предстоятеля, наголосивши, що в урочистому богослужінні на цілющому джерелі присілку Заглиної, передбаченому "Програмою", повинен взяти участь увесь священичий клір єпархії, а парафіяльні священики повинні забезпечити доїзд до місця звершення Патріаршої Літургії своїм парафіянам. Відповідальність за виконання цього наказу була покладена на кожного благочинного у ввіреному йому районі.

У зборах також взяв участь ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк, який представив на розгляд керуючого єпархією картину цьогорічної вступної кампанії та подав на затвердження список прийнятих на навчання у першому курсі Академії абітурієнтів.

Насамкінець були розглянуті питання поточного життя благочинь, на чому збори завершили свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material