У приміщенні митрополичої резиденції відбулись чергові планові збори благочинних єпархії

29 червня під головуванням керуючого Львівською єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулись чергові планові збори благочинних єпархії.

У роботі зібрання взяли участь: вікарій Львівської єпархії Преосвященний єпископ Городоцький Юліан, благочинни єпархії, секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський, благочинний Кам'янко-Бузького благочиння прот. Михаїл Піх, благочинний Золочівського благочиння прот. Володимир Легкий, благочинний Буського благочиння прот. Петро Салабай, благочинний Львівського благочиння прот. Ярослав Дуда, благочинний Пустомитівського благочиння прот. Григорій Манюк, благочинний Радехівського благочиння прот. Зеновій Середницький, благочинний Сокальського благочиння прот. Михаїл Гнатів, благочинний Бродівського благочиння прот. Василій Шира, благочинний Жовківського благочиння прот. Стефан Кіндрат, благочинний Городоцького благочиння прот. Роман Шак, благочинний Перемишлянського благочиння прот. Олег Коваль.

Головним питанням порядку денного була організація участь духовенства та вірян у святкових заходах до Дня Хрещення Руси, що проходитимуть у м. Києві 27-28 липня. Високопреосвященний митрополит Димитрій довів до відома учасників зібрання програму святкування та наголосив на необхідності забезпечення гідного представництва на ньому Львівської єпархії. Обов'язки організації доїзду та участі у святкових заходах вірян та вибір духовенства, що їх супроводжуватиме, рішенням зібрання були покладені на районних благочинних.

Також було підняте питання розвитку та розбудови присілку Заглини, місця з'явлення Божої Матері, де станом на зараз є цілюще джерело, як прекрасного і цілком придатного у майбутньому місця паломництва та молитви.

На завершення був обговорений ряд питань поточного життя єпархії та благочинь, після чого зібрання завершило свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material