У приміщенні митрополичої резиденції відбулись чергові планові збори благочинних єпархії

29 жовтня у приміщенні митрополичої резиденції під головуванням керуючого єпархією Високопреосвященного митрополита Львівського і Сокальського Димитрія відбулись чергові планові збори благочинних єпархії.

Першочерговим питанням порядку денного зібрання був факт довгоочікуваної передачі у користування Львівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату приміщень поруч із кафедральним собором Покрова Пресвятої Богородиці.

Юридично ці приміщення належать єпархії вже більше 20-ти років, але передача їх у користування протягом усього чого часу штучно затримувалась геологічним факультетом ЛНУ імені І. Франка. По факту остаточної передачі, актуальним стало питання капітального ремонту прилеглої до собору будівлі, її архітектурне зовнішнє і внутрішнє перепланування з облаштуванням таким чином, щоби вони були зручними для експлуатації працівниками єпархіального управлінського апарату та єпархіальних відділів і проектів.

Саме про це благочинним детально повідомив Високопреосвященний митрополит Димитрій, закликаючи не бути сторонніми спостерігачами, а брати активну посильну участь у важливій для усієї єпархії справі.

Також Владика Димитрій ознайомив благочинних з новими виданнями Видавничого відділу Київської Патріархії, серед яких зокрема богослужбова книга Служебник у великому форматі та нові переклади святоотцівської літератури. Нові, як і попередні, видання можна придбати в єпархіальній церковній крамниці, що діє при кафедральному соборі.

В роботі зібрання взяв ректор Львівської православної богословської академії прот. Ярослав Ощудляк. Відтак коротко був обговорений також поточний стан справ і навчального процесу в Академії.

На завершення керуючий єпархією розглянув ряд поточних питань з життя благочинь, на чому зібрання завершило свою роботу.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material