У понеділок першого тижня Великого посту керуючий єпархією звершив повечір'я з читанням Великого канону прп. Андрія Критського у Покровському соборі

18 березня, у понеділок першої седмиці Великого посту, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій звершив велике повечір'я з читанням Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.


Його Високопреосвященству співслужили: ключар собору прот. Павло Кочкодан, прот. Ярослав Хомин, проректор Львівської православної богословської академії прот. Михаїл Сивак, прот. Роман Коваль, прот. Олексій Виноградов, ієрей Василій Горгут, ієрей Андрій Кочкодан, ієрей Андрій Сенів.

Наприкінці повечір'я ключар собору прот. Павло Кочкодан прочитав колінопреклонні молитви на початок Святої Чотиридесятниці.

Після завершення уставного вечірнього богослужіння була звершена заупокійна літія.

Насамкінець Архипастир привітав присутніх у храмі з початком посту і звернувся до учасників богослужіння з коротким повчальним словом про поминання померлих, зокрема про необхідність приготування колива у пам'ять про спочилих рідних.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material