У Покровському соборі зустріли тіло загиблого героя Майдану львів'янина Володимира Бойківа

25 лютого до кафедрального собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова прибула труна із тілом загиблого героя київського Майдану Володимира Бойківа.

Духовенство Львова у складі кліриків П'ятницького храму на Підзамче прот. Павла Вербинського та ієрея Віталія Федюка, благочинного Академічного храму Львівської православної богословської академії ієрея Назарія Лозинського і викладача ЛПБА прот. Андрія Лотоцького разом із громадою Львова зустрічали тіло героя на львівському Майдані на площі перед пам'ятником Тарасу Шевченку.

Віддати шану герою зібралося кілька сотень львів'ян.

На центральній площі міста духовенством було звершено заупокійну літію.

Опісля цього процесія пішою ходою вирушила до Покровського кафедрального собору.

У храмі також було звершено заупокійну літію.

Після богослужіння зі словом до присутніх звернувся ієрей Назарій Лозинський, підкресливши:

"Та путь, якою йде душа нашого героя новопредставленого раба Божого Володимира справді є блаженною. За ним сумують і за нього моляться не лише члени його сім'ї, не лише рідні і близькі, не лише друзі, не лише львів'яни, за нього сьогодні молиться і сумує за ним весь український народ, за краще майбутнє якого він поклав своє життя".

Після цього присутні прощалися зі спочилим героєм українського народу, а семінаристи Львівської духовної школи протягом усієї ночі звершували над тілом читання заупокійного Псалтиря.

Прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії


ФОТОАЛЬБОМ >>>

print the material